Naši lektori

Tomáš Majer

Senior developer

Tomáš sa web developmentu venuje viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia pracoval 8 rokov vo firme MONOGRAM, kde začínal ako prvý zamestnanec a zažil nárast technologickej firmy z jedného človeka na 80 zamestnancov. Väčšinu času pracoval v tíme, kde bolo jeho úlohou viesť programátorov ako team leader, navrhovanie architektúry pre nové projekty, najímanie nových programátorov a rovnako pomoc oddeleniam ako sales a marketing pri odhadoch a spracovávaní nových výziev. Jeho záľubou je návrh a optimalizácia aplikácií pre chod pod veľkou záťažou, skúšanie nových technológií a posúvanie limitov.

Kurzy:

Matej Pavlanský

Digital graphic designer

Matej je grafický dizajnér špecializujúci sa na branding a webdesign s takmer 10 ročnou praxou na rôznych dizajnérskych pozíciách. Študoval marketingovú komunikáciu a má skúsenosti s kreatívnou prácou v reklamných agentúrach, výkonnostne zameraných webových štúdiách a aj s freelancingom. Rozumie online aj offline grafike a pri svojej práci dodržiava nie len princípy estetiky, ale aj použiteľnosti a nezabúda ani na komerčnú stránku veci. Vedeniu kurzov grafiky sa venuje od roku 2014.

Kurzy:

Peter Horák

Architect

Venuje sa 2D vektorovej aj rastrovej grafike a 3D modelovaniu a vizualizovaniu. Učí programy AutoCAD, Sketchup, 3ds Max, Vray, Photoshop aj na Fakulte Architektúry STU, kde zároveň pôsobí ako interný doktorand. Od roku 2008 aktívne používa programy na vytváranie technickej dokumentácie a 3D vizualizácií, či už na fakultných projektoch alebo priamo v praxi. Jeho skúsenosti podporil aj semestrálny pobyt na Newcastle University vo veľkej Británii. Od roku 2010 aktívne spolupracuje s rôznymi architektonickými ateliérmi a vizualizačnými štúdiami. Lektoringu grafických programov sa intenzívne venuje od roku 2014. Princípom jeho kurzov je podať veci hravou formou a tak, aby učastníci kurzov nadobudnuté vedemosti dokázali ihneď aplikovať v praxi.

Kurzy:

Michal Chylik

Senior developer

Michal začal s web developmentom pred ôsmimi rokmi, vývojom manažérskych hier v PowerPlay Manager. Popri štúdiu softvérového inžinierstva pracoval na viacerých projektoch ako freelancer. Má skúsenosti s vlastným startupom, ale aj s korporátnou sférou. Postupne si vyskúšal pozície junior developera, team leadera, project managera a momentálne zastáva pozíciu CTO vo vlastnej firme Vashino. Práca zahŕňa aj zaúčanie a vedenie junior developerov. Špecializuje sa na backend a najviac si rozumie s PHP, Symfony, MongoDB a MySQL.

Kurzy:

Michal Fehér

Senior Lead Developer

Michal pozná web development z každej stránky. V korporátnej oblasti ako Senior Developer a Project Lead zodpovedný za vývoj interných toolov, vo freelance oblasti ako Lead Developer pre firmy 2fresh, Provocation Bureau, Blue Kiwi a v business oblasti ako CEO/CTO niekoľkých komerčných startupov aj neziskových projektov. Veľký fanúšik technológií ReactJS a React Native. Práve cez React Native sa Michal dostal z tvorby webových aplikácií k tvorbe natívnych smartphone aplikácií.

Kurzy:

Peter Šíma

Senior AddGuru

Peter je držiteľom Google Adwords certifikátu s dlhoročnými skúsenosťami v marketingu vo vyhľadávačoch, webovej analytike a optimalizácii web stránok. Mal možnosť pracovať pre spoločnosti ako ESET v USA alebo UBIMET – dcérsku firmu spoločnosti Reb Bull. V súčasnosti ako Google Partner pomáha niekoľkým menším spoločnostiam a neziskovým organizáciám vyťažiť maximum z online marketingu. Oceňuje transparentnosť a férovosť v živote aj biznise.

Kurzy:

Adam Kobyda

Frontend nadšenec

Adam začínal s vývojom webových riešení v roku 2004. Za ten čas mal možnosť si vyskúsať všetky pozície od návrhu grafiky až po optimalizáciu databáz na širokej škále robustných aplikácií a startupov. Nakoniec zakotvil pri návrhu UX a frontendových technológiách na pozícii team leader. Ako nadšenec Google a inovácií sa už od úplného začiatku venuje Angular 2 a Material design konceptu, kde vo vlastnej firme priviedol ako jeden z prvých do produkcie aplikácie postavené na týchto technológiách.

Kurzy:

Michal Šurina

Microsoft Office guru

Michal je špecialista na aplikácie z balíka Microsoft Office, hlavne Excel, Word, PowerPoint, Access a Outlook. Dlhodobo sa venuje programovaniu vo VBA (Visual Basic for Applications). Ovláda a zabezpečuje aj tvorbu webových stránok v CMS systéme Wordpress. Michal sa tiež venuje nastavovaniu klientskych PPC reklám v Google Adwords. Školeniam a kurzom pre verejnosť a firmy sa venuje už od roku 2008. Klienti o jeho kurzoch hovoria, že sú veľmi zrozumiteľné, praktické a na vysokej profesionálnej úrovni.

Kurzy:

logo

Prihlás sa na odber nášho newslettera a dostávaj informácie o nových kurzoch, workshopoch a pracovných príležitostiach priamo na e-mail.

Relevantné novinky najviac 2x mesačne. Žiadny spam. Sľubujeme.