Nauč saBACKEND

Advanced Nette

loc Bratislava - Staré mesto

loc
Termín kurzu
Začiatok: Na upresnenie
loc
Konanie kurzu
Sobota a Nedeľa
Na upresnenie
loc
Cena kurzu
249 EUR

Popis kurzu

Kurz pokrocileho Nette je urceny pre programatorov, ktori uz s nette maju skusenosti, ale citia, ze stale z frameworku nevytazili vsetky jeho moznosti.

Konkretne sa budeme do hlbky venovat temam ako Dependency Injection, modularnost aplikacii, tvorba api a rovnako je kurz otvoreny aj konzultaciam pre ucastnikov, kde sa mozme pozriet na realne problemy z praxe.

'

Osnova kurzu

  • Depenceny Injection
  • ako rozsirovat DI container
  • testovanie (phpunit, nette tester, codeception)
  • udalosti
  • modularnost aplikacie, znovupouzitie
  • dalsie temy, o ktore by bol zaujem + best practices

Miesto konania

Cukrová 14
811 08 Bratislava
+421 911 258 330

Tomáš Majer

Senior developer

Tomáš sa web developmentu venuje viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia pracoval 8 rokov vo firme MONOGRAM, kde začínal ako prvý zamestnanec a zažil nárast technologickej firmy z jedného človeka na 80 zamestnancov. Väčšinu času pracoval v tíme, kde bolo jeho úlohou viesť programátorov ako team leader, navrhovanie architektúry pre nové projekty, najímanie nových programátorov a rovnako pomoc oddeleniam ako sales a marketing pri odhadoch a spracovávaní nových výziev. Jeho záľubou je návrh a optimalizácia aplikácií pre chod pod veľkou záťažou, skúšanie nových technológií a posúvanie limitov.

logo

Prihlás sa na odber nášho newslettera a dostávaj informácie o nových kurzoch, workshopoch a pracovných príležitostiach priamo na e-mail.

Relevantné novinky najviac 2x mesačne. Žiadny spam. Sľubujeme.