Nauč saBACKEND

GIT workshop

loc Bratislava - Staré mesto

Tento kurz je určený pre ľudí ktorí sa chcú naučiť používať GIT, či už prechádzajú na git z iného verzionovacieho nástroja alebo je to ich prvý. Kurz je riadený interaktívne, s dôrazom na praktické vyskúšanie si jednotlivých vecí a ich porozumenie. Na to sú využívané praktické ukážky z reálneho života.

loc
Termín kurzu
Začiatok: Na upresnenie
loc
Konanie kurzu
Stredy a piatky
Na upresnenie
loc
Cena kurzu
199 EUR

Popis kurzu

Kurz bude vychádzať zo základného porozumenie gitu, čiže bude kladený dôraz na klasické používanie v konzole. Počas kurzu však prejdeme na klikací nástroj kde si ukážeme ako je možné git používať pohodlnejšie. Na konkrétnom nástroji sa môžeme dohodnúť podľa účastníkov a ich preferencií.

Osnova kurzu

Kurz je rozdelený na 3 časti:

  • 1. Základy verzionovana a oboznámanie sa s pojmami potrebnými pre prácu s GIT-om. Lokálne verzionovanie.
  • 2. Práca s remote repozitármi - pracujeme v tíme. Reálne riešenie situácií, konflikty.
  • 3. Načrtnutie pokročilých tém, aké sú ďalšie možnosť v používaní a kde pokračovať ak sa chce človek posúvať ďalej a otázky.

Miesto konania

Cukrová 14
811 08 Bratislava
+421 911 258 330

Tomáš Majer

Senior developer

Tomáš sa web developmentu venuje viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia pracoval 8 rokov vo firme MONOGRAM, kde začínal ako prvý zamestnanec a zažil nárast technologickej firmy z jedného človeka na 80 zamestnancov. Väčšinu času pracoval v tíme, kde bolo jeho úlohou viesť programátorov ako team leader, navrhovanie architektúry pre nové projekty, najímanie nových programátorov a rovnako pomoc oddeleniam ako sales a marketing pri odhadoch a spracovávaní nových výziev. Jeho záľubou je návrh a optimalizácia aplikácií pre chod pod veľkou záťažou, skúšanie nových technológií a posúvanie limitov.

logo

Prihlás sa na odber nášho newslettera a dostávaj informácie o nových kurzoch, workshopoch a pracovných príležitostiach priamo na e-mail.

Relevantné novinky najviac 2x mesačne. Žiadny spam. Sľubujeme.