GoodjobBlog

Ako sa zamestnať?

Internet je plný rôznych článkov s tipmi, ako spraviť najlepší dojem na pohovore, akým chybám sa vyvarovať, akú prípravu pred pohovorom absolvovať a mnoho mnoho iného. Problémom týchto článkov nie je ich nepravdivosť, ale skôr generické pravdy, ktoré sa neustále opakujú a neprinášajú žiadnu ďalšiu pridanú hodnotu. Často sa tak stáva, že uchádzači o zamestnanie sú voči týmto článkom "slepí" a dochádza tu k podobnému efektu, ako pri tzv. bannerovej slepote.

Miesto toho, aby sme k tejto hromade článkov pridali ďalší, radšej poukážeme na klasiku, ktorá sa na slovenskom internete objavila už v roku 2010. Autorom je Michal Truban, zakladateľ Websupportu. Michal vám podá informácie z pohľadu majiteľa, ktorý hľadá ľudí do svojho teamu.

Tento článok sa stal mimoriadne úspešným, priam virálnym. Bola by škoda, nepripomenúť a neosviežiť si tieto cenné rady a tipy. Enjoy :)

https://www.websupport.sk/blog/2016/01/20-tipov-ako-uspesne-zvladnut-pohovor/
logo

Prihlás sa na odber nášho newslettera a dostávaj informácie o nových kurzoch, workshopoch a pracovných príležitostiach priamo na e-mail.

Relevantné novinky najviac 2x mesačne. Žiadny spam. Sľubujeme.