Viac o nás

Kto sme?

Sme nezisková organizácia Dobrá práca n.o. Dali sme si za úlohu preklenúť nesúlad medzi ponukou a dopytom po kvalifikovanej pracovnej sile. Za jedno z riešení považujeme poskytovanie IT kurzov širšej verejnosti. Prostredníctvom takejto rekvalifikácie sa môžu do sveta IT dostať noví ľudia, ktorí sú pri súčasnom nedostatku ľudí v IT, potrební. Takýto prístup zároveň rieši aj problém s nezamestnanosťou, kedže presúvame ľudí z odborov, kde je ťažšie získať prácu, do odborov, kde je práce dostatok.

Naša misia

Rekvalifikácia a komplexná príprava budúcich zamestnancov pre moderné IT povolania s vysokou ponukou na trhu práce ako aj v iných stabilných odvetviach s dlhodobo nadpriemernou cenou práce. Nezisková organizácia poskytuje kurzy a materiály na samovzdelávanie v oblasti IT, workshopy, školenia a následne prepája absolventov so zamestnávateľmi a reálnymi projektami. Pomáha tak preklenúť nesúlad medzi ponukou a dopytom po kvalifikovanej pracovnej sile v nových, dynamicky rastúcich odvetviach Slovenskej ekonomiky.

Naše zásady

  • odbornosť
  • ľudský prístup
  • garancia spokojnosti
Kiwi standing on oval

Praktický tréning

Pri učení sa novej technológie je potrebné získať teroetické znalosti o nej. Z vlastných skúsenosti však vieme, že teoretická znalosť technológie tvorí len veľmi malú časť znalosti odborníka v danej oblasti. Najdôležitejšou zložkou sú skúsenosti z práce s danou technológiou. Prax nie je možné nahradiť študovaním teórie. My si to uvedomujeme, a preto sme naše kurzy vystavali tak, aby obsahovali čo najviac praktických príkladov, úloh, skutočných problémov z praxe. Pod vedením skúseného lektora tak môžete získať oveľa viac ako z klasických teoretických kurzov.

Kiwi standing on oval

L/EARN program

Learn and earn, čiže uč sa a zarábaj. Získavanie nových profesných zručností je často motivované vidinou zvýšenia svojej ceny na trhu práce. Náš program L/EARN ide ešte ďalej. Najlepším absolventom ponúka, v spolupráci s partnerskými spoločnosťami, možnosť aplikovania nadobudnutých znalostí v praxi.

Kiwi standing on oval

Vyskúšaj zadarmo

Ak si nie si istý, či náš kurz je to, čo hľadáš, presvedč sa na vlastnej koži! Garantujeme vrátenie plnej zaplatenej sumy v prípade, že na prvej hodine zistíš, že náš kurz nie je to, čo hľadáš. A tak sa nemusíš sa obávať, že ti nebude vyhovovať školiteľ, rýchlosť hodiny, alebo zistenie, že Kurz Java s tou peknou ikonkou šálky naozaj nie je o pestovaní rôznych odrôd kávy z Indonézie. Naši lektori chcú vzdelávať ľudí, ktorí o to sami majú záujem. Za skúšku nič nedáš. Doslova.

logo

Prihlás sa na odber nášho newslettera a dostávaj informácie o nových kurzoch, workshopoch a pracovných príležitostiach priamo na e-mail.

Relevantné novinky najviac 2x mesačne. Žiadny spam. Sľubujeme.